QTX-QR12PA mobilis PA rendszer 30,48 cm (12"), aktív box - Jelenlegi ára: 77 990 Ft
QTX-QR12PA mobilis PA rendszer 30, 48 cm (12"), aktív box
Termékkód: 10006444
Ha olyan profi berendezést keres, mely hordozható PA rendszert tartalmaz és mikrofonhangfalként is használható, akkor jó helyen jár- az alábbi QXT hordozható PA rendszer kitűnő választásnak bizonyul minden olyan felhasználó számára, akik sok funkcióra vágynak egy masszív hordozható konstrukcióban, mely 200 W teljesítménnyel rendelkezik.
A QR12PA ügyes hordozható PA rendszer 30, 48 cm-es (12") basszushangfallal és 2, 54 cm-es (1") magassugárzó hangfallal van ellátva, így biztosított az alacsony-, közép- ill. magas frekvenciák kíváló hangzása.
A rendszert két kézi VHF vezetéknélküli mikrofonnal kézbesítjük.
A két mikrofon egyszerre is használható az erősítőbe beépített rádióvevőkészülék segítségével.
További mikrofonok csatlakozását a berendezés hátsó oldalán található 6, 35 mm jack bemenetek biztosítják.
Az MP3 szekció "lejátszás", "szünet", "előre" és "hátra" nyomógombokat tartalmaz.
Az össszes vezetéknélküli mikrofon önállóan beállítható hangerővel rendelkezik.
A komplett PA rendszer univerzálisan és könnyen kezelhető, továbbá kényelmes fogású fogórésszel és 35 mm-es, sztatív felszerelésére alkalmas hangfalperemmel rendelkezik, valamint kihúzható teleszkópikus fogantyút és hátsó kerekeket tartalmaz, melyeknek köszönhetően a PA rendszer könnyen és egyszerűen hordozható.
Fő jellemzők:
Portok: 2 x mikrofon bemenet, 1 x AUX bemenet, 2 x 3, 5 mm sztereó jack portBeépített erősítőLED kijelzőlámpaKülönböző beállítható effektusok, mint pl. treble, bass stb. Master 2-utas ekvalizér és visszhang effektus a mikrofonok számáraFeltölthető elem 8 órás üzemelési idővelVisszhang effektus a mikrofon számáraMasszív ABS konstrukcióKihúzható fogantyúBeépített kerekek az egyszerű hordozhatóság érdekébenKényelmes alakú fogórész és 35 mm-es belső perem a könnyű összeszerelésértVHF mikrofon frekvencia: 174. 1 MHz + 175 MHzTávkapcsoló a fájlok lejátszásáraHálózati/akkumulátoros üzemelésKüldemény tartalma: