Power Dynamics PDA-15ABT 600/1200w (38 cm) aktív hangfal + BLUETOOTH
Műszaki adatok:
- Mély hangszóró: 15” (38 cm)
- Magassugárzó: 1, 73" driver
- Aktív, beépített erősítő
- Beépített Bluetooth vevő
- Impedancia: 8 Ohm