Home FK-13/2000 Konvektor fűtőtest, 2000 W, IPX4 - Jelenlegi ára: 13 640 Ft
Súly:
8
Gyártó:
Home
Termék típus:
Konvektor
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
Home FK-13/2000 Konvektor fűtőtest, 2000 W, IPX4
? Üzembe helyezés előtt olvassa végig a használati utasítást!
? IPX4 freccsenő víz elleni védelemmel
? szabadon álló, gurítható, vagy falra szerelhető
? alumínium fűtőelem
? 2 fűtési fokozat: 1000 W / 2000 W
? termosztátszabályozás
? működést visszajelző lámpa
? túlmelegedés elleni védelemmel
? tápellátás: 230 V~ / 50 Hz