Provision-isr PR-12V5A4T 12VDC/5A 4 kimenetes kapcsolóüzemű tápegység - Jelenlegi ára: 7 210 Ft
A Provision-isr PR-12V5A4T 12VDC/5A 4 kimenetes kapcsolóüzemű tápegység leírása: PROVISION-ISR kapcsolóüzemű tápegység4 DC csatlakozóAC csatlakozók: EU/US/SA/IS (AC 3 tűs csatlakozó)bemeneti feszültség: AC100~240Vfrekvencia: 47~63HZkimeneti feszültség: DC12Vš5%, kimeneti áram: 5Ampállatható kimeneti feszültség: 11. 8VDC ~ 14. 5VDCtúláramvédelem: automatikus visszaállítás, rövidzár védelemméret: 123 x 59 x 39mm, tömeg: 324g. Garancia: 12 hónap